خانه

Dycon Cleantec Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Dycon CLEANTEC شرکت با مسئولیت محدود ..، تولید کننده حرفه ای برای خشک کن اسکرابر در چین، همچنین عضو (انجمن جهانی تمیز کردن صنعت) عیسی .Dycon به تحقیق و توسعه و تولید تجهیزات تمیز کردن متعهد، با قابلیت توسعه محصول مستقل است. ما همچنین توسعه محصول نصب شده و ODM قبول.

Dycon در زمینه طراحی و تولید کف خشک کن اسکرابر تمرکز، توجه به کیفیت. همه دستگاه توسط خود ما طراحی، شاسی فلزی است لیزری، که دقت و تعویض بالا قطعات یدکی به ارمغان می آورد برش. محصولات ما را جذب مزایای محصول اصلی بین المللی، هماهنگ با سبک در سراسر جهان. با CE تایید، محصولات ما لذت بردن از شهرت خوبی در امریکا، شرق اروپا، اقیانوسیه، آسیای جنوب شرقی و غیره بازار. و ما امیدواریم که به ارائه خدمات ما به مشتریان بیشتری در سراسر جهان.

در اینجا در Dycon از نظر ما، منافع مشتری، تقاضای مشتری به عنوان مرکز، همکاری با Dycon، شما یک حفاظت خوب منطقه ای، محصول واجد شرایط، خدمات خوب به دست آورد، همچنین شما می خواهد توسعه مداوم از پلت فرم محصول داشته باشد.

Dycon شریک اعتماد شما است، پیوستن به تیم ما فروشنده، شما بیشتر به دست آورد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Dycon CLEANTEC شرکت، آموزشی ویبولیتین، یک تولید کننده حرفه ای برای اسکرابر و تمیز کردن قطعات مرتبط، با یک پلت فرم کامل از تحقیق و توسعه محصول، تولید و فروش، عضو ISSA.

Dycon، تاسیس در سال 2011، با یک گروه از بیش از 10 سال تجربه در صنعت، شور و شوق برای تمیز کردن بازار، و شور و شوق برای تمیز کردن محصولات. سخت با کیفیت محصول، مطابق با قوانین کسب و کار، حفاظت از منافع مشتریان در منطقه، برای کمک به مشتریان کامل تمایل خود فلسفه کسب و کار این شرکت است.

ما به تحقیق و توسعه و ساخت تجهیزات تمیز کردن و متعهد، توجه به کیفیت محصول، با خود پلت فرم سری محصولات، قبول سفارشات کوچک، ایجاد محصولات شما نیاز دارید، به نیازهای مشتری، ارائه محصولات قابل اعتماد و خدمات متفکر برای مشتریان به گسترش بازاریابی منطقه ای است.

در حال حاضر، محصولات Dycon دارند دیدار با استاندارد م، تایید آزمون CE، تحقیق و توسعه مستقل از محصولات بسیاری از مشتریان در امریکا، استرالیا، آسیای جنوب شرقی، شرق اروپا، هند و کشورهای دیگر به رسمیت شناخته شده به دست آورد و پذیرفته شده است، منطقه فروش در حال گسترش است، ما کمک خواهد کرد که شما توسعه موثر فروش در منطقه خود، و به ارائه تمام پشتیبانی ممکن است.

Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : Dycon

تعداد کارمندان : 100~150

سال تاسیس : 2011

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Dycon Cleantec Co.,Ltd گواهینامه ها چین Dycon Cleantec Co.,Ltd گواهینامه ها